פורום תוכיפדיה
קניית גרין ציק. - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: מכירה/קניה (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=10)
+--- אשכול: קניית גרין ציק. (/showthread.php?tid=2494)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: קניית גרין ציק. - אהבת חיות - 02-05-2021

צבי המבצעים האלה כבר מזמן לא בתוקף  חיוך גדול

אבל שיטת מצליח תמיד טובה.

(02-04-2021, 04:56 PM)amsh כתב: פחות חשוב לי ממי לקנות, יותר חשובה לי רמת החברות של התוכי...
אני מחפש במרכז, אבל הסחורה טובה במיוחד או זולה במיוחד שווה לי ליסוע הרבה יחסית.
קודם כל ולפני הכל תוכי הוא ייצור חי ולא סחורה!!!
לגבי רמת החיברות, לדעתי, מקומות שמגדלים הרבה תוכים לא יכולים להגיע לרמת חיברות גבוהה באותה רמה שמגדלים מספר תוכים בודדים, יהיו מגדלים שמגדלים בכמות שישקיעו יותר יחסית לאחרים ורמת החיברות תהיה טובה לעומת כאלה שיראו את הכסף בעיניהם.

RE: קניית גרין ציק. - amsh - 02-05-2021

(02-05-2021, 10:46 AM)אהבת חיות כתב: צבי המבצעים האלה כבר מזמן לא בתוקף  חיוך גדול

אבל שיטת מצליח תמיד טובה.

(02-04-2021, 04:56 PM)amsh כתב: פחות חשוב לי ממי לקנות, יותר חשובה לי רמת החברות של התוכי...
אני מחפש במרכז, אבל הסחורה טובה במיוחד או זולה במיוחד שווה לי ליסוע הרבה יחסית.
קודם כל ולפני הכל תוכי הוא ייצור חי ולא סחורה!!!
לגבי רמת החיברות, לדעתי, מקומות שמגדלים הרבה תוכים לא יכולים להגיע לרמת חיברות גבוהה באותה רמה שמגדלים מספר תוכים בודדים, יהיו מגדלים שמגדלים בכמות שישקיעו יותר יחסית לאחרים ורמת החיברות תהיה טובה לעומת כאלה שיראו את הכסף בעיניהם. 

אל תתפוס אותי על המילה, אני יודע שתוכי הוא יצור חי... עָצוּב
אמרו לי שב"בית התוכים" התוכים כן מחוברתים ברמה גבוהה...

ללא קשר לבית עסק או מגדל כזה או אחר, מה אתה מגדיר רמה גובהה של חיברות?

(02-05-2021, 11:05 AM)אהבת חיות כתב: ללא קשר לבית עסק או מגדל כזה או אחר, מה אתה מגדיר רמה גובהה של חיברות?

ואיך אתה מגדיר רמה גבוהה של חיברות?...
אין לי דרך מסוימת להגדיר, אני רק אבוא ואבדוק שהתוכי מקבל ליטופים, שוכב לי על היד וכו,..

הסיכוי שתוכי ישכב על הגב של אדם שהוא לא מכיר קלוש עד לא קיים, הוא צריך לתת בו אמון מלא וזה לא יקרה ברגע שראה אותו בפעם הראשונה אלא אחרי עבודה, ליטופים יש תוכים שאוהבים ויש כאלה שלא כך שיש סיכוי שהפרט לא אוהב וזה עדיין לא אומר שהוא לא מחוברת.
לדעתי זה לא פשוט לזהות אצל תוכי צעיר חיברות, אני מניח שאם הוא יהיה על ידך (כשאינו קצוץ נוצות תעופה) יש מצב שזה סימן מסויים שהוא מחוברת, אבל מה יקרה אם הוא יהיה מוכן לשבת רק על ידו של המגדל כיוון שהוא לא מכיר מישהו אחר האם הוא מחוברת או לא?

אז מה ההבדל בין האכלת יד למחוברת לדעתך?
גם האכל יד עולה על יד של אדם שהוא לא מכיר...

(02-05-2021, 11:23 AM)אהבת חיות כתב: הסיכוי שתוכי ישכב על הגב של אדם שהוא לא מכיר קלוש עד לא קיים, הוא צריך לתת בו אמון מלא וזה לא יקרה ברגע שראה אותו בפעם הראשונה אלא אחרי עבודה, ליטופים יש תוכים שאוהבים ויש כאלה שלא כך שיש סיכוי שהפרט לא אוהב וזה עדיין לא אומר שהוא לא מחוברת.
לדעתי זה לא פשוט לזהות אצל תוכי צעיר חיברות, אני מניח שאם הוא יהיה על ידך (כשאינו קצוץ נוצות תעופה) יש מצב שזה סימן מסויים שהוא מחוברת, אבל מה יקרה אם הוא יהיה מוכן לשבת רק על ידו של המגדל כיוון שהוא לא מכיר מישהו אחר האם הוא מחוברת או לא?

ולא, הוא לא מחוברת אם הוא לא עולה לי על היד...

תוכי שאדם האכיל אותו בדייסה (האכלת יד) אם לא יחוברת כנראה שהוא יתנהג יותר כמו פרא ופחות כמחוברת.

(02-05-2021, 12:17 PM)אהבת חיות כתב: תוכי שאדם האכיל אותו בדייסה (האכלת יד) אם לא יחוברת כנראה שהוא יתנהג יותר כמו פרא ופחות כמחוברת.

שזה אומר?

עכשיו ראיתי את המשפט השני שכתבת אז אענה לך קודם כל עליו.
אתה אומר שהוא לא מחוברת אם לא יעלה לך על היד, כמה פעמים שמעת שתוכי מתחבר רק לאדם אחד?
אם המגדל יהיה האדם היחיד שיטפל בתוכי ויחברת המגע היחיד שהתוכי יכיר יהיה של המגדל ותוצאה מכך יחשוש מכל אדם אחר, אבל כיוון שהמגדל חיברת את התוכי, התוכי מכיר יד אדם בתור משהו טוב ולא מאיים ומה שיצטרך לקרות זה שהאדם שקונה פשוט יצטרך לרכוש את אמונו של התוכי ולהראות לו שהוא לא יפגע בו, אבל את זה אי אפשר לבדוק בשנייה שקונים, אבל זה לא אומר שהתוכי לא מחוברת.

ולגבי השאלה שלך.
האכלת יד אינה מספיקה בכדי להגדיר תוכי כמחוברת, אם לא ישקיעו בו ולא יתנו לו את הצרכים שלו יש סיכוי שיתנהג כפרא ולא יעלה על היד ולא יהיה מוכן להתקרב למרות שהואכל ידנית בידי אדם.

(02-05-2021, 12:36 PM)אהבת חיות כתב: עכשיו ראיתי את המשפט השני שכתבת אז אענה לך קודם כל עליו.
אתה אומר שהוא לא מחוברת אם לא יעלה לך על היד, כמה פעמים שמעת שתוכי מתחבר רק לאדם אחד?
אם המגדל יהיה האדם היחיד שיטפל בתוכי ויחברת המגע היחיד שהתוכי יכיר יהיה של המגדל ותוצאה מכך יחשוש מכל אדם אחר, אבל כיוון שהמגדל חיברת את התוכי, התוכי מכיר יד אדם בתור משהו טוב ולא מאיים ומה שיצטרך לקרות זה שהאדם שקונה פשוט יצטרך לרכוש את אמונו של התוכי ולהראות לו שהוא לא יפגע בו, אבל את זה אי אפשר לבדוק בשנייה שקונים, אבל זה לא אומר שהתוכי לא מחוברת.

ולגבי השאלה שלך.
האכלת יד אינה מספיקה בכדי להגדיר תוכי כמחוברת, אם לא ישקיעו בו ולא יתנו לו את הצרכים שלו יש סיכוי שיתנהג כפרא ולא יעלה על היד ולא יהיה מוכן להתקרב למרות שהואכל ידנית בידי אדם. 

ראיתי סרטון של אפרת  סימון בו היא אומרת שתוכי שהורגל רק לאדם אחד הוא לא מחוברת טוב.