פורום תוכיפדיה
לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שונות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=8)
+--- פורום: פטפטת (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=11)
+--- אשכול: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש (/showthread.php?tid=2528)

עמודים: 1 2 3 4

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - צבי דגן - 03-02-2021

למה לא לפרסם?
זה סוד?

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - גל חזון - 03-02-2021

לא סוד אבל זה די מעליב, וגם מה זה קשור לנושא לאשכול?
אם אתם כל כך רוצים לפרסם, תפתחו אשכול שילה הוא מטומטם ומעצבן ותנעצו אותו, או שתכתוב את זה בהכרזות.
זה הכל.
מה הצורך והעניין בזה?

נודע לי מה שעשית, ומסתבר שהמעשים שלך מאוד מעליבים.
אם אתה רוצה לפתוח אשכול, כפי שציינתי לעיל, אתה רשאי לעשות זאת בעצמך, לא ביקשנו ממך הצעות ציניות ומזלזלות שכשלעצמן הן פוגעניות ומעליבות ולא מתיישבות עם ערכי המוסר המקובלות.
ולשאלתך: "מה הצורך והעניין בזה?" תשובתי החלקית היא - למען יראו וייראו.
ההתנהגות הזו אצלך מתחילה להיות נורמה "מסוכנת" (בבחינת "שור מועד"), מנהל בפורום מעיר לך הערה מוצדקת על העתקת מאמר מויקיפדיה ובמקום להודות לו על שהוא פוקח את עיניך אתה מתנהג בכפיות טובה ואומר לו, ציטוט: "אל תתלהב מעצמך יותר מידי" ו-"שלום ולא להתראות".
וכשהוא עונה לך שבסה"כ הוא מנסה לעזור לך, אתה עונה לו בשיא החוצפה ציטוט: "אני לא צריך עזרה מילדון כמוך".
אתה לא מבין שארי הוא מנהל בפורום וזה אחד התפקידים שלו?
אתה מספיק נבון כדי להבין שכך לא עונים למנהל.
הצגת העובדות לעיני כולם היא כדי למנוע שאלות מיותרות מכל החברים שלנו, וגם שהאירוע שלך ישמש גורם מרתיע לעתיד.

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - גל חזון - 03-02-2021

טוב נמאס
אני פורש מהפורום לבינתיים (זה יעשה לך רק טוב)
מתנה ממני
ביייי

תגובה נכונה לחוסר יכולת לשנות את ההתנהגות שלך להתנהגות נורמטיבית.
לא ראיתי אף אדם, כאן בפורום, שמתנהג כמוך.
זאת לאחר שכבר הושהית מהפורום וחזרת עם שם משתמש אחר, הרי יכולתי לחסום אותך שוב, אבל החלטתי לנסות לתת לך הזדמנות נוספת, חבל שלא עמדת בניסיון הזה ולא ניצלת את ההזדמנות.
אני מבין שאתה מעדיף את ההתנהגות התבוסתנית (לוזר) במקום להבין שאתה בעצם צריך לשנות את ההתנהגות הבסיסית שלך.
בכל מקרה, אני מאחל לך הצלחה בהמשך דרכך.

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - ארי סמואל - 03-02-2021

(03-02-2021, 11:27 AM)צבי דגן כתב: נודע לי מה שעשית, ומסתבר שהמעשים שלך מאוד מעליבים.
אם אתה רוצה לפתוח אשכול, כפי שציינתי לעיל, אתה רשאי לעשות זאת בעצמך, לא ביקשנו ממך הצעות ציניות ומזלזלות שכשלעצמן הן פוגעניות ומעליבות ולא מתיישבות עם ערכי המוסר המקובלות.
ולשאלתך: "מה הצורך והעניין בזה?" תשובתי החלקית היא - למען יראו וייראו.
ההתנהגות הזו אצלך מתחילה להיות נורמה "מסוכנת" (בבחינת "שור מועד"), מנהל בפורום מעיר לך הערה מוצדקת על העתקת מאמר מויקיפדיה ובמקום להודות לו על שהוא פוקח את עיניך אתה מתנהג בכפיות טובה ואומר לו, ציטוט: "אל תתלהב מעצמך יותר מידי" ו-"שלום ולא להתראות".
וכשהוא עונה לך שבסה"כ הוא מנסה לעזור לך, אתה עונה לו בשיא החוצפה ציטוט: "אני לא צריך עזרה מילדון כמוך".
אתה לא מבין שארי הוא מנהל בפורום וזה אחד התפקידים שלו?
אתה מספיק נבון כדי להבין שכך לא עונים למנהל.
הצגת העובדות לעיני כולם היא כדי למנוע שאלות מיותרות מכל החברים שלנו, וגם שהאירוע שלך ישמש גורם מרתיע לעתיד.

אני מסכים עם כל מילה צבי ואני חושב שכך לא עונים גם לשאר המשתתפים ולא רק "למנהלים".

צודק

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - amsh - 03-03-2021

הוא הורחק?

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - ארי סמואל - 03-03-2021

כן, הוא הורחק.

RE: לארי סמואל, לרגל קבלת התפקיד החדש - צבי דגן - 03-03-2021

SHILO/גל חזון, הורחק וזו אינה הפעם הראשונה.
בפעם האחרונה הוא רק קיבל אזהרות מ-ארי סמואל, אבל לאחר שראיתי את מה שהוא כתב בתגובה מספר 34, ציטוט: "אני פורש מהפורום בינתיים (זה יעשה לך רק טוב)", באמירה המתגרה הזו הוא בעצם הפריש את עצמו מהפורום ועזר לי לקבל את ההחלטה לגביו.
amsh, שלא תבין לא נכון, זו אינה הסיבה היחידה או - הבלעדית! גם ללא האמירה הנ"ל, הייתה מגיעה לו חסימה והרחקה.
נורמות ההתנהגות שלנו לא מתאימות לו ציטוט מדבריו: "זה גדול עלי".