פורום תוכיפדיה
איבדתי תוכון - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: איבדתי תוכון (/showthread.php?tid=3236)

עמודים: 1 2 3 4

איבדתי תוכון - אורלי רבינו - 05-17-2022

הי לכולם. התיישבתי על התוכון שלי בטעות. והוא מת. הפרידה קשה מנשוא ואני מאשימה את עצמי למרות שאני לא, אבל בכל זאת. הוא היה כל עולמי. האם אי פעם איבדתם תוכון, מה עשיתם והאם גם אתם ממליצים להביא תוכון או תוכונת?

RE: איבדתי .תוכון - צבי דגן - 05-17-2022

• איך זה קרה?
  • מי בדיוק אשם לדעתך?
  • ברור שמומלץ לגדל תוכי חדש.
    יש מקרים דומים גם אצל בני אדם שמאבדים ילד חו"ח.

RE: איבדתי תוכון - אורלי רבינו - 05-18-2022

הי צבי. התוכון שלי אהב תמיד לעוף אליי כשהייתי מתקלחת ואחרי המקלחת הוא היה אוהב לעוףלמגבת שלי וכשהייתי מורידה את המגבת הוא היה משחק על המיטה . ביום שני אירי המקלחת הוא שוב היה על המיטה ובפעם הראשונה הוא היה רחוק ממני. לא יודעת איך הוא הגיע להיות בדיוק במקום שהתיישבתי . חיפשתי אותו ולא מצאתי ורק כשקמתי מהמיטה, גיליתי את הנורא מכל. במבט ראשון, אני אשמה שאולי הייתי צריכה להסתכל יותר. מצד שני הוא לא העה כשהתיישבתי. כנראה שאבא בשמיים כיוון את זה ככה שהוא יהעה במקום שלי. כנראה שבאמת הגיע הזמן שלו. יש לי אפילו שני שמות לתוכון או לתוכונת. זה עושה לי טוב לדבר איתו. ואני יודעת שהתוכון או התכוונת יחזירו לי באיזשהו אופן את התוכון שלי. בלומון.

אני יודעת שאני אוכל לתת את אותה אהבה לתוכון או התוכונת בדיוק כמו שנתתי לתוכון שלי. ואני באמת אנסה לחפש תוכון או תוכונת שיהיו דומים לו כך אני באמת ארגיש שבלומון חזר אליי. אם זו תוכןנת אני אקראלה לונה. אם זה תוכון אני אקרא לו: או מונץ' או מורהמון על שם הקוקטייל שהייתה לי ועל שם בלומון

RE: איבדתי תוכון - shauliav2 - 05-18-2022

(05-18-2022, 05:34 AM)אורלי רבינו כתב: הי צבי. התוכון שלי אהב תמיד לעוף אליי כשהייתי מתקלחת ואחרי המקלחת הוא היה אוהב לעוףלמגבת שלי וכשהייתי מורידה את המגבת הוא היה משחק על המיטה . ביום שני אירי המקלחת הוא שוב היה על המיטה ובפעם הראשונה הוא היה רחוק ממני. לא יודעת איך הוא הגיע להיות בדיוק במקום שהתיישבתי . חיפשתי אותו ולא מצאתי ורק כשקמתי מהמיטה, גיליתי את הנורא מכל. במבט ראשון, אני אשמה שאולי הייתי צריכה להסתכל יותר. מצד שני הוא לא העה כשהתיישבתי. כנראה שאבא בשמיים כיוון את זה ככה שהוא יהעה במקום שלי. כנראה שבאמת הגיע הזמן שלו. יש לי אפילו שני שמות לתוכון או לתוכונת. זה עושה לי טוב לדבר איתו. ואני יודעת שהתוכון או התכוונת יחזירו לי באיזשהו אופן את התוכון שלי. בלומון.

אני יודעת שאני אוכל לתת את אותה אהבה לתוכון או התוכונת בדיוק כמו שנתתי לתוכון שלי. ואני באמת אנסה לחפש תוכון או תוכונת שיהיו דומים לו כך אני באמת ארגיש שבלומון חזר אליי. אם זו תוכןנת אני אקראלה לונה. אם זה תוכון אני אקרא לו: או מונץ' או מורהמון על שם הקוקטייל שהייתה לי ועל שם בלומון 

מסכן , תמיד צריך להיות ערניים . לדעתי תוכון תוכלי למצא מעט נחמה עם תוכון אחר .

הי should've וכל המומחים. העניין הוא שהוא באמת לא היה במקום שלי כשאני התיישבתי כי אני באמת הקפדתי להסתכל, לבדוק בגלל שידעתי שהוא כל כך עדין. אבל כנראה שאבא בשמיים החליט שאותו אדם שבא בגלגולו של בלומון החליט שזהו, האדם תיקן את מה שהוא צריך. מאמינה שאולי בצור בן אדם הוא היה אגרסיבי, אולי אלים ואבא שמיים הראה לו מה זה להיות בבית שרק התעללו בו למעבר לבית שהוא קיבל רק אהבה ומחמאות ושירים והוא למד לתת אהבה, לא רק לקבל. לא רד לדרוש. וכשאבא בשמיים ראה שהוא תיקן, הןא לקח אותו בחזרה. הוא לא רצה שבלומון ימות ע"י עורבים או ע"י חתולים, או לא עלינו ייתקע במשהו. אז הוא עשה מעשה שידע שיכאב לי אבל לפחות הוא מת בבית שכל כך אהבו אותו. אני לא יודעת מי אשם. אבל עדיין קשה להיות בלעדיו. אני חושבת שאולי באמת אני אביא תוכון. תוכון שיהיה דומה לבלומון שלי. יודעת שהוא שומר עליי מלמעלה יודעת שזה לא היה בכוונה והכי מוזר זה שתמיד שרתי לו: " אני אשמור עליך תמיד, אני אגן עליך תמיד, בלומון שלי. ולא הצלחתי. [Image: LT9eHlP.jpg]
נוח על משכבך בשלום. פונצ'י שלי. מה אתה אומר. אפילו את הכלוב ניקיתי מהאוכל, מהמים. מחכה לתוכון החדש ויודעת שפונץ' , ככה הייתי קוראת לו. יהיה שמח וככה הוא יחזור אליי. ואמורה, הקוקטילית התוכון גם ייקרא על שמה ועל שם בלומון והכינוי שלו יהיה: מונץ'

RE: איבדתי תוכון - צבי דגן - 05-18-2022

אני לא מבין באבא שבשמיים ואין לי מושג איך הוא מנהל את ענייניו ואם הוא בכלל קיים.
אז תסלחי לי שאמנע מלהתייחס לדברים מסטיים.

לא התכוונתי שתתיחס, רק אמרתי את מה שאני מרגישה. אני אבל באמת שואלת כדאי להביא תוכון בוגר או להביא שוב תוכון האכלת יד? רק תענה לי על זה: אתה מאמין שהתוכון שלי שומר עליי מלמעלה? אתה חושב שהוא ישמח אם אביא תוכון חדש? או שהוא יהיה עצוב?

RE: איבדתי תוכון - shauliav2 - 05-18-2022

(05-18-2022, 12:30 PM)אורלי רבינו כתב: לא התכוונתי שתתיחס, רק אמרתי את מה שאני מרגישה. אני אבל באמת שואלת כדאי להביא תוכון בוגר או להביא שוב תוכון האכלת יד? רק תענה לי על זה: אתה מאמין שהתוכון שלי שומר עליי מלמעלה? אתה חושב שהוא ישמח אם אביא תוכון חדש? או שהוא יהיה עצוב?

אני מאמין שהתוכון היה רוצה שתמשיכי לאהוב בעלי חיים, ממליץ לך תוכון האכלת יד בכדי שיהיה רגיל לבני אנוש ולהעניק לו אהבה ככל שניתן
שתהיה נשמתו של פונצ'י  בגן העדן של התוכים

[Image: Mp1r6JH.jpg]
תודה should've אוקי אני אחפש תוכון האכלת יד ואני כמובן אתן לו את כל האהבה בעולם.
גם התוכון שלי הוא תוכון האכלת יד. ואני מאמינה שהתוכון שלי יהיה בגן העדן של התוכונים ותוכון החדש יאהב אותי כמו

הי shauliav
התכוונתי להגיד שהתוכון החדש יאהב אותי כמו התוכון שהיה לי, אני אשיר לו ואני אחמיא לו בלי סוף. ואני גם אלמד אותו לדבר.
אמנם זה לא יהיה אותו הדבר כמו עם פונץ' אבל אני אצור קשר ואמון ולאט לאט אני מאמינה שהוא ייפתח אליי.
ככה אני באמת ארגיש כאילו התוכון שלי חזר אליי וגם כשיהיה לי תוכון חדש אני תמיד אזכור אותו כי הוא עמוק אצלי בלב כמו הקוקטילית שלי. [Image: sEsuSMN.jpg][Image: LmX8TkK.jpg][Image: pUN0xgr.jpg]
אמנם זה ייקח זמן עד שאני את התוכון ואני מאמינה שיהיו לי עוד ימים שאני אבכה ואתעסק בדיוק כמו אתמול בלילה שפשוט נכנסתי לדירה ריקה ופשוט התרסקתי.
אני מאמינה שיהיה טוב ברגע שיהיה לי תוכון חדש.

RE: איבדתי תוכון - אורלי רבינו - 05-19-2022

הי shauliab רציתי לדעת אם החטיפים והאוכל טובים? זה מה שהייתי נותנת לתוכון שלי. אני אקנה מזון ביצים חדש. ואני כבר אדע מה לעשות איתו ואיך לעשות תפריט מאוזן לתוכון החדש שלי שיהיה לי. הייתי נותנת לתוכון שלי ירקות ופירות , מזון ביצים חטיף כל שישי ושבת ובאמת חשבתי שאני נותנת לתוכון שלי את כל מה שהוא צריך ופתאום גיליתי כמה חסר לו. אבל הוא התפתח כל כך יפה. כבר רציתי כל עך להתחיל לשנות לו את התפריט, אבל כנראה שזה יקרה רק עם התוכון החדש שיהיה לי.