פורום תוכיפדיה
חיבור בין תוכים - גרסה מובנת להדפסה

+- פורום תוכיפדיה (https://tukipedia.com)
+-- פורום: שאלות ותשובות (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: גידול תוכים (https://tukipedia.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: חיבור בין תוכים (/showthread.php?tid=4400)

חיבור בין תוכים - shauliav2 - 11-02-2023

התוכית (אמזונה כתר צהוב) שלי מגיע לגיל בגרות מינית בקרוב.
יש לי אפשרות לחבר אותה עם אמזונה בלו פרונט.
הרצון שלי הוא רק לחיבור מבחינה חברתית ולא לצורך צאצאים האם יש בזה סיכון?
האם במידה והיא תטיל ביצים הגוזלים יהיו פגועים?
תודה

RE: חיבור בין תוכים - מרדכי2626 - 11-02-2023

אני באופן אישי חיברתי קוקטייל פנינה עם קוקטיילית וייט פיס (מוטציה אחרת) והם לא תוקפים אחד את השני, אבל אני לא יודע אם זה תקף בתוכים גדולים וחכמים יותר כמו אמזונה...
ולגבי צאצאים, כל המגדלים אמרו לי שאולי הוולדות ייצאו מכוערים אבל לא פגועים, אפילו שזו מוטציה אחרת. אבל שוב, תקף לקוקטיילים, לא יודע אם לאמזונה

RE: חיבור בין תוכים - רוני - 11-02-2023

(11-02-2023, 12:36 PM)shauliav2 כתב: התוכית (אמזונה כתר צהוב )שלי מגיע לגיל בגרות מינית בקרוב יש לי אפשרות לחבר אותה עם אמזונה בלו פרונט הרצון שלי רק חברתי ולא לצורך צאצאים האם יש בזה סיכון ? 
ממה אתה חושש? 
האם במידה והיא תטיל ביצים הגוזלים יהיו פגועים ?
תודה 
מה זאת אומרת פגועים?
למה שיהיו פגועים??

האם אתה מתכוון לקנות את האמזונה בלו פרונט? או שהיא של מישהו אחר ואתה רוצה לשים אותם מידי פעם ביחד?

RE: חיבור בין תוכים - צבי דגן - 11-03-2023

תצרף תוכי מאותו הזוויג.
אם יש לך זכר, תצרף - זכר ואם יש לך נקבה, תצרף - נקבה.

RE: חיבור בין תוכים - shauliav2 - 11-05-2023

(11-02-2023, 09:04 PM)רוני כתב:
(11-02-2023, 12:36 PM)shauliav2 כתב: התוכית (אמזונה כתר צהוב )שלי מגיע לגיל בגרות מינית בקרוב יש לי אפשרות לחבר אותה עם אמזונה בלו פרונט הרצון שלי רק חברתי ולא לצורך צאצאים האם יש בזה סיכון ? 
ממה אתה חושש? הם עלולים לפגוע אחד בשניה 
האם במידה והיא תטיל ביצים הגוזלים יהיו פגועים ?
תודה 
מה זאת אומרת פגועים? הכוונה למוטציות עם פגמים מולדים 
למה שיהיו פגועים?? גנטיקה עלולה ליצור מוטציות עם פגמים שיגרמו להם סבל בחייהם וזה דבר שארצה למנוע 

האם אתה מתכוון לקנות את האמזונה בלו פרונט? או שהיא של מישהו אחר ואתה רוצה לשים אותם מידי פעם ביחד? 

(11-03-2023, 09:25 PM)צבי דגן כתב: תצרף תוכי מאותו הזוויג.
אם יש לך זכר, תצרף - זכר ואם יש לך נקבה, תצרף - נקבה.

תודה צבי

RE: חיבור בין תוכים - רוני - 11-05-2023

לגבי החשש שלך שייפגעו אחד בשניה, אם תעשה את החיבור בינהם נכון אז אין סיבה שזה יקרה. גם תוכים מסוגים שונים לגמרי יכולים להסתדר ביחד בתנאי שמחברים אותם נכון.
לגבי הגנטיקה, האמת אני לא יודע האם בכלל הם יכולים להתרבות ביחד...

RE: חיבור בין תוכים - יוסף !!! - 11-09-2023

בת כמה היא?

RE: חיבור בין תוכים - jhony_bravo - 11-09-2023

אם אין להם תיבת קינון אז אין שום סכנה בריבוי 
למיטב ידיעתי רוב מיני האמזונה לא מתרבים ברביה בין המינים אבל בשבי לא תמיד ניתן לעצור זאת
הבעיה שעלולה להיות לך היא תוקפנות של הזכר כלפי הנקבה אבל אם תכיר ביניהם לאט אז סיכוי טוב שהוא לא יתקוף אותה
קח בחשבון שיש מיני תוכים שברגע שמגיעים לבגרות מינית יתקפו תוכים אחרים אם יכנסו לטריטוריה שלהם

RE: חיבור בין תוכים - shauliav2 - 11-10-2023

(11-09-2023, 11:36 PM)jhony_bravo כתב: אם אין להם תיבת קינון אז אין שום סכנה בריבוי 
למיטב ידיעתי רוב מיני האמזונה לא מתרבים ברביה בין המינים אבל בשבי לא תמיד ניתן לעצור זאת
הבעיה שעלולה להיות לך היא תוקפנות של הזכר כלפי הנקבה אבל אם תכיר ביניהם לאט אז סיכוי טוב שהוא לא יתקוף אותה
קח בחשבון שיש מיני תוכים שברגע שמגיעים לבגרות מינית יתקפו תוכים אחרים אם יכנסו לטריטוריה שלהם

תודה

(11-09-2023, 03:35 PM)יוסף !!! כתב: בת כמה היא?

3.5